امروز: جمعه 28 دی 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت تحول در نظام های مدیریتی

پاورپوینت تحول در نظام های مدیریتی دسته: مدیریت
بازدید: 10 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 1889 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 34

دانلود پاورپوینت تحول در نظام های مدیریتی بررسی تحول در نظام های مدیریتی پاورپوینت جامع و کامل تحول در نظام های مدیریتی کاملترین پاورپوینت تحول در نظام های مدیریتی پکیج پاورپوینت تحول در نظام های مدیریتی مقاله تحول در نظام های مدیریتی تحقیق تحول در نظام های مدیریتی

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 34 صفحه

به نام خدا تحول در نظام های مدیریتی

وظایف مدیر: تا امروز:
برنامه ریزی
سازماندهی
کنترل
تصمیم گیری چند شركت در جهان در یك دوره ده ساله ضریب بازدهی سهامشان حداقل بیست درصد یا بیشتر بوده است؟

در سراسر جهان تنها 24 شركت به چنین شاخص مالی سخت و بلند مرتبه ای دست یافته اند. دریافت 2 نتیجه:
1. نوع صنعت و كار فرقی نمی كند و موضوع محصول مطرح نیست، آن چه كه بیش از همه مهم است نوع رهبری مدیریتی است. زیرا اساسا این 24 مدیر و رهبر شركت های یاد شده بودند كه با بقیه مدیران تفاوت داشتند.
2. این 24 مدیر در حالی كه در مقایسه با دیگران متفاوت هستند در بین خود آنها نیز تفاوت وجود دارد. مصاحبه با مدیران این 24 شرکت: هیچ روش واحدی به عنوان روش رهبری مدیریتی وجود ندارد. هیچ كس قابل مشابه سازی نیست.
و من می بایست روش خود را بیابم.

یك مدیر موفق باید بدون مستهلك كردن خود كارهای بزرگ انجام دهد و سازمانی را بنیان گذارد كه:
مدیر و تمام كاركنان آن به خاطر كار زندگی نمی كنند بلكه به خاطر زندگی كار می كنند.
در نتیجه: www.nikooee.com 1. موفقیت دائم حق انسان است ، اگر چه موفقیت مرا به جائی كه هم اینك هستم رسانده است اما مرا به آن جائی كه می خواهم باشم ، نمی رساند !!!

2.آیا دیگران خطاكار هستند. این مقررات دولتی ، لعنتی هستند كه اصلا مناسب و كامل نیستند؟؟؟
مشکل اساسی سازمان خود من هستم!!! سه حقیقت تلخ راهگشا! بوفالوها حیوانات جالبی هستند، همگی وفادار به یک پیشرو و آنچه را که به آنها گفته میشود، دقیقاً انجام میدهند. آیا این جالب نیست که لحظه ای به این بیاندیشید که شما افرادی دارید که به شما وفا دارند، آیا وفاداری جالب نیست؟ مدیریت به روش بوفالو ها: بوفالو ها: بوفالوها پرسش نمیکنند تا وقتی که به آنها گفته نشود که چکار بکنند، در گوشه ای می ایستند و انتظار میکشند، آنها منتظر دستورات هستند.
اما کافی است قدری توجه کنند که با ایستادن در اطراف و منتظر ماندن برای دریافت دستورات رئیس، چه فرصتهائی را از دست داده اند. غازها پرندگان کوچک و جالبی هستند. هر غازی میداند که باید همان جائی برود که مجموعه قصد رفتن به آنجا را دارد. از آن جا که غاز پیشرو به سبب وزش باد در مسیر زودتر از دیگران خسته میشود به عقب گروه باز میگردد و غاز دیگری از بخش میانی مجموعه به جای او پرواز کرده و در راس سایرین قرار میگیرد. این بدان معناست که هر غازی دقیقاً میداند که دسته غازها به کجا میرود. هر غازی میباید آماده باشد تا در صورت ضرورت گام پیش نهاده و مسئولیت جلو دار بودن را بپذیرد. حقیقت این است که غازها نسبت به وضعیت یکدیگر حساس هستند . و اما غاز ها: هر غازی دقیقا می داند كه دسته غازها به كجا می رود، آیا اكثر سازمان ها چنین هستند و می دانند كل سازمان به كجا می رود؟
هر غازی می باید آماده باشد تا در صورت ضرورت گام پیش نهاده و مسئولیت جلو دار بودن را بپذیرد ، آیا این در سازمان ها واقعیت دارد؟
حقیقت این است كه غازها نسبت به وضعیت یكدیگر حساس هستند.آیا اكثر سازمان ها چنین هستند؟ بیشتر سازمان ها همانند افراد بیگانه ای هستند كه هریك سعی دارند به شكل بدی اهداف شخصی خود را محقق سازند. حقیقت این است كه در زمینه تشكیلات و سازماندهی هنوز هم به اندازه غازها هوشیار نیستیم. مدیریت به روش غازها: مجموعه غازها از طریق همكاری متقابل اعضاء حركت می كنند به طوری كه نسبت پیشرفت مجموعه غازها به سمت مقصد می تواند 171% بیش از حركت فردی غازها باشد. 1. موفقیت دائم حق انسان است.
2. مشکل اساسی سازمان خود من هستم.

3. برای تغییر در سازمان ، قبل از هر چیز من باید تغییر كنم.
بزرگ ترین مانع در مسیر تغییر دیگران نیستند،
بلكه من هستم! سه حقیقت تلخ راهگشا! آیا شما می دانید چه كسی در جاده گرد و خاك ایجاد می كند؟ ماشین جلویی
چه كسی خاك می خورد؟ آن كس كه در عقب حركت می كند.


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت تحول در نظام های مدیریتی , بررسی تحول در نظام های مدیریتی , پاورپوینت جامع و کامل تحول در نظام های مدیریتی , کاملترین پاورپوینت تحول در نظام های مدیریتی , پکیج پاورپوینت تحول در نظام های مدیریتی , مقاله تحول در نظام های مدیریتی , تحقیق تحول در نظام های مدیریتی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر