امروز: جمعه 28 دی 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تحقیق ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات

دانلود تحقیق ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات دسته: مدیریت
بازدید: 14 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 22 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 22

تجزیه وتحلیل تصمیمات حمایت كمی را برای طراحان درتمام شاخه های مهندسی مثل تجزیه و تحلیل در طراحی دفاترو آژانسهای عمومی ومشاوره مدیریت پروژه –برنامه ریزی فرآیند تولیدتجزیه وتحلیل امور تجاری واقتصادی حمایت كارشناسان علوم پزشكیبازنگری به تكنولوژی و غیره را فراهم نماید

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

فهرست مطالب

عنوان صفحه

ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات............. 1

تجزیه و تحلیل تصمیمات پرمخاطره.................. 1

معرفی و خلاصه.................................... 2

پیشرفتهایی دردستیابی به طراحی................... 2

سیستم چیست؟..................................... 3

پویایی یك سیستم................................. 3

یك بازنگری در نگرش تحلیلانه تصمیم :.............. 6

طراحی احتمالی: از داده ها تا معلومات قطعی....... 6

فرایند تصمیم گیری............................... 8

نمونه هایی از كاربرد تجاری :.................... 9

تجزیه و تحلیل تصمیم : قابل تصدیق كردن تصمیمات قابل دفاع  9

عوامل مدلهای تحلیلی تصمیم...................... 11

عوامل مشكلات تجزیه و تحلیل تصمیم به قرار زیر است: 11

منبع خطاها در تصمیم گیری:...................... 12

برخورد بانامعینات:............................. 13

تصمیم گیری تحت نامعینات مطلق................... 15

تصمیم گیری تحت احتمال خطر...................... 15

ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات

تجزیه و تحلیل تصمیمات پرمخاطره

این سایت اینترنتی فرآیند تجزیه و تحلیل تصمیمات را برای تصمیم گیری شخصی و اجتماعی توصیف می كند، همچنین استفاده معیار تصمیم گیری مختلف اطلاعات و كیفیت های گوناگون را بیان میكند.

این سایت عواملی كه در تجزیه و تحلیل تصمیمات فرعی و همچنین انتخاب ها را به خوبی هدفها فرئی یاتی كه تصمیم گیری را جهت می بخشند توصیف و شرح می دهد. همچنین راههای كلیدی كه با سلیقه طراح درباره فرضیات مرتبط است ،معیار برای انتخاب، روشهای انتخاب و ابزار و روشهای ارزیابی احتمال خطر را ارائه می دهد.

لیست

1-معرفی وخلاصه

2-مدلهای اجتماعی: از داده ها به اطلاعات قطعی

3-تجزیه و تحلیل طرح: توجیح پذیر كردن و طرحهای قابل دفاع

4-عوامل مدلهای تجزیه و تحلیل طرح

معرفی و خلاصه

تجزیه وتحلیل تصمیمات حمایت كمی را برای طراحان درتمام شاخه های مهندسی مثل: تجزیه و تحلیل در طراحی دفاترو آژانسهای عمومی ومشاوره مدیریت پروژه –برنامه ریزی فرآیند تولید-تجزیه وتحلیل امور تجاری واقتصادی حمایت كارشناسان علوم پزشكی-بازنگری به تكنولوژی و غیره را فراهم نماید.

پیشرفتهایی دردستیابی به طراحی

طراحی برای فرایند تصمیم گیری شامل دو قسمت می شود: یكی تصمیم گیرنده . طرح ودیگری مدل ساز كه به عنوان تحلیل گر شناخته می شود.

تحلیل گر به تصمیم گیرنده طرح در فرآیند تصمیم گیری اش كمك می كند بنابراین تحلیل گر طرح باید به بیش از متخصصان ساخت مدل اغلب در برای مطالعه مشكلات وارائه راه كارها در تلاش هستند. همچنین برای ارائه یك مدل ریاضی پیچیده برای استفاده مدیران.

ولی متاسفانه مدیر اغلب این طرح رانمی تواند بفهمد و كوركوانه آن را به كار می برد و یا كاملا آن را رد میكند.

كارشناس و متخصص ممكن است احساس كند كه مدیر دانش و شناختی برای ارزیابی مدل ندارد ومدیر هم احساس كند كه كارشناس در دنیای رویا و غیره واقعی و فرضی و غیره منطقی زبان ریاضی زندگی می كند از این گونه سوتفاهم ها میتوان دوری گزید به شرطی كه مدیر و كارشناس جهت گسترش یك مدل ساده كه تحلیلی خام اما قابل فهم از طرح را ارائه میدهد با هم و در كنار هم تلاش كنند.

بعد از اینكه اطمینان مدیر از مدل فراهم شد. جزئیات اضافی و پیچیده تر اضافی میگردد. با این كار ممكن است پیشرفت كار كندتر صورت گیرد. این فرآیند مدت زیادی ازوقت مدیر را می گیرد و علاقه و گرایش واقعی متخصص را در حل مشكلات جدی مدیر نیاز داردحتی بیشتر از خلق مدلهای پیچیده ساختمان پیچیده مدل اغلب اشاره به یك نگرش اتكا به نفسانه ومهمترین عامل در تشخیص به كارگیری موفق یك مدل تصمیمی دارد. بعلاوه نگرش اتكا به نفسانه كار سخت اعتبار بخشیدن به مدل و فرآیند تحقیق وبررسی را ساده میكند.

سیستم چیست؟

سیستم از قسمت های كنار هم كه با یك كار مشخص برای پیگیری یك موضوع كار می كنند تشكیل می شود. ارتباط میان قسمتهای یك سیستم بنیانگذار قسمتهای مختلف ونحوه عمل سیستم است. در یك سیستم ارتباط مهمتر از تك تك اعضا می باشد. بطور كلی سیستم هایی كه قسمتهایی برای قسمتهای دیگر سازنند سیستم فرعی نامیده می شود.

پویایی یك سیستم

سیستمی كه تغییر نمی كند یك سیستم غیره متغیر است (قابل تشخیص ) خیلی از سیستم های قسمتهای سیستم های پویا هستند. كه هر لحظه تغییر می كند. ما به راهی كه یك سیستم لحظه به لحظه تغییر می كند به عنوان عمل كرد یك سیستم اشاره می كنیم .

بنابراین برآورد احتمال خطر به معنی یك مطالعه برای تشخیص درآمدهای تصمیمات در طول احتمالات است تصمیم گیرندگان اغلب با یك فقدان شدید اطلاعات مواجه می شوند.

ارزیابی احتمالی فاصله اطلاعاتی میان آن چیز كه شناخته شده است و آنچه كه نیاز به شناخته شدن برای یك تصمیم بهینه رادارد، می سنجد.

مدل های احتمالی برای حمایت در مقابل نامعین نامطلوب و بهره برداری مساعد از نامعین ها استفاده می شوند.

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : تجزیه و تحلیل تصمیمات پرمخاطره , ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات , پویایی یک سیستم , سیستم چیست , پیشرفتهایی دردستیابی به طراحی , توجیح پذیر كردن و طرحهای قابل دفاع

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر